+48 18 547 44 20
inter-bis@inter-bis.pl

Współpraca

INTER-BIS Maszyny i Technologie dla Przemsyłu Drzewnego współpracuje z wieloma firmami polskimi i zagranicznymi, działającymi na światowym rynku w zakresie urządzeń do pracy na wysokości.

Nasz Pion Zaopatrzenia wciąż poszukuje nowych rozwiązań mających na celu osiągnięcie jak najlepszych efektów pracy. Terminowe zaopatrzenie wszystkich klientów przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiego standardu jakościowego stanowi istotny warunek opłacalności sprzedaży naszych produktów.

 

 

NASI PARTNERZY

MEBOR - słoweński producent maszyn już od ponad 20 lat produkuje i ulepsza, oraz sprzedaje maszyny do manipulacji drewna. Wysoka jakość maszyn wpływa na dobry popyt na rynku słoweńskim i zagranicznym, w zachodniej i wschodniej Europie, Ameryce oraz krajach rosyjskich. Maszyny te są nabywane w zależności od potrzeb w dużych przedsiębiorstwach, w małych i większych zakładach drzewnych, a przede wszystkim przez profesjonalne zakłady przemysłu drzewnego. Wszystkie typy maszyn są produkowane tak, aby można je było stosować w każdym typie produkcji.

 

INCOPLAN - włoski producent suszarni drewna, działających sprawnie na pięciu kontynentach, w tym w wielu krajach, w których stosowane są opracowane na przestrzeni wieków, tradycyjne metody suszenia drewna, i w których zwraca się uwagę przede wszystkim na jakość procesów a co za tym idzie jakość suszarni. Incoplan oferuje klientom rozwiązania i wiedzę - niezbędne dla najefektwniejszego wykorzystania maszyn, gwarantując wysoki poziom satysfakcji.