+48 18 547 44 20
inter-bis@inter-bis.pl

O firmie

INTER-BIS Maszyny i Technologie dla Przemysłu Drzewnego to jedna z firm Grupy INTER-BIS zajmująca się kompletnym zaopatrzeniem tartaków - od linii sortowania, manipulacji surowca, przez mechanizacje hal przetarcia, sortownie desek, przyrzynalnie, szeroką gamę obrabiarek do drewna jako wyposażenie z dalszym przerobem, aż po produkt finalny. Jesteśmy w Polsce jednym z wiodących dostawców urządzeń oraz narzędzi przemysłu drzewnego. Naszym klientom umożliwiamy rozwój poprzez dostęp do nowoczesnych rozwiązań opartych na światowej technice i doświadczeniu.

 

Oferowane produkty cechuje funkcjonalność, bezpieczeństwo, wysoka jakość oraz konkurencyjna cena. Współpracując z firmą INTER-BIS Maszyny i Technologie dla Przemysłu Drzewnego, spotkają się Państwo z profesjonalną obsługą i kompleksowym doradztwem technicznym.

 

Mamy nadzieję, że odwiedzając naszą stronę internetową, będą Państwo mogli łatwo i sprawnie odnaleźć niezbędne informacje. Jednocześnie pragniemy podkreślić, iż nasi handlowcy oraz doradcy techniczni z wielką przyjemnością przybliżą Państwu szczegóły naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że nawiązując współpracę z firmą INTER-BIS Maszyny i Technologie dla Przemysłu Drzewnego dołączą Państwo do szerokiej grupy naszych zadowolonych klientów.

 

 

Misja

Przemysł drzewny w Polsce kwitnie -  a my nieustannie rozwijamy się by być jego częścią!

Być może mało kto wie, że nasz kraj jest największym w UE producentem podłóg drewnianych, płyt HDF/MDF i wyposażenia ogrodów, czwartym producentem mebli, drugim producentem płyt wiórowych, ósmym producentem tarcicy. Co jeszcze ważniejsze, przemysł drzewny wytwarza 2,3 proc. PKB kraju oraz około 11 proc. wartości dodanej w przetwórstwie przemysłowym w Polsce. To jest przeszło 30 mld zł rocznie!  

 

 

Kompleksowe innowacyjne rozwiązania

Rynek budowlany to jeden z najprężniej rozwijających się sektorów w Polsce. Co roku pojawiają się nowe, unikalne rozwiązania, które mają ułatwiać i przyspieszać realizację inwestycji - bo szybkie i ekonomiczne budowanie to domena naszych czasów!

Już od ponad czterech lat wychodzimy na przeciw tym wyzwaniom i konsekwentnie wdrażamy na rynek polski innowacyjny system szalunków z tworzywa sztucznego ABS. Wierzymy, że zastosowanie naszych systemów szalunkowych w znaczny sposób podnosi wydajność pracy, pozwala zaoszczędzić zarówno czas jak i pieniądze.

Proponujemy kompleksowe rozwiązania dla każdej inwestycji. Przy pomocy naszych lekkich systemów wykonasz fundamenty, ściany, słupy, stropy, baseny, szyby windowe...

Misja i cele

Nieustannie się rozwijamy, nasz zespół ciągle pracuje nad tym by dostarczać nasze produkty jak najszybciej we wszystkie miejsca w Polsce. Już w sześciu województwach działają nasi terenowi Dorady Techniczno-Handlowi, co w znaczący sposób ułatwia bezpośrednią komunikacje z potencjalnymi i obecnymi klientami.

Profesjonalne doradztwo i serwis

Fachowa pomoc w doborze optymalnych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów to nasz priorytet! Potencjalnym klientom dajemy możliwość wypożyczania szalunków na podstawie profesjonalnie wykonanego projektu i dokładnych obliczeń sporządzonych przez naszych inżynierów.

 

 

 

Inter-bis Maszyny i Technologie dla Przemysłu Drzewnego

 

ul. Wiśniowieckiego 62 
33-300 Nowy Sącz
tel.: +48 18 547 44 20
fax: +48 18 444 47 73
e-mail: traki@inter-bis.pl