+48 18 547 44 20
inter-bis@inter-bis.pl

FAQ

Dlaczego warto wybrać maszyny firmy Mebor?

Firma Inter-Bis jest wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski maszyn dla przemysłu drzewnego słoweńskiej firmy Mebor. Czym charakteryzują się traki, którym zaufała już rzesza polskich klientów?

Przede wszystkim zwiększoną wydajnością i produktywnością, przy minimalnych kosztach pracy.

Drewno jest nieprzewidywalne, dlatego maszyny firmy Mebor charakteryzują się mocną i wytrzymałą konstrukcją, gwarantującą niezawodność funkcjonowania i minimalizującą koszty konserwacji.

Każdy trak jest robiony na specjalne zamówienie klienta i maksymalnie dostosowany do jego potrzeb.

Złożenie zamówienia poprzedzone jest dogłębną analizą przeprowadzaną wspólnie z naszym doradcą, dzięki temu dostarczamy produkt odpowiednio zoptymalizowany i skonfigurowany.

 

 

Dlaczego warto wybrać suszarnie firmy Incoplan?

Aby finalny produkt powstały z drewna, nie ulegał deformacjom i zmianom rozmiaru, konieczne jest doprowadzenie wilgotności drewna do poziomu 12%-15% (a nawet mniej). Doskonale rozumiemy jak ważny jest proces suszenia, dlatego proponujemy naszym klientom najbardziej innowacyjne rozwiązania dostosowane do ich indywidulanych potrzeb.

Suszarnie firmy Incoplan działają już na pięciu kontynentach, w tym w wielu krajach, w których stosowane są opracowane na przestrzeni wieków, tradycyjne metody suszenia drewna, i w których zwraca się szczególną uwagę na jakość procesów, a co za tym idzie na jakość suszarni. Takim krajem niewątpliwie jest Polska.

Najwyższa klasa oferowanych przez nas suszarni to efekt innowacji wprowadzonej w branży suszarni komorowych - połączenie licznych zaawansowanych technicznie rozwiązań nastawionych na zapewnieniu wartości dodanej suszarniom, procesom suszenia, a co za tym idzie drewnu.

 

W celu uzyskania bliższych informacji na temat maszyn i suszarni, prosimy o kontakt z naszym doradcą technicznym pod numerem:
+48 18  547 44 20 lub 692 448 903